Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Budynki użytkowe Dzięgielów – oferty sprzedaży i najmu

7 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

7 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Garaż ogrzewany, ul. Widokowa

Cieszyn(Dzięgielów + 6 km)

500 zł20 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Garaż do wynajęcia na terenie prywatnej posesji w Cieszynie na ulicy Widokowej. Blisko osiedli zor i Banotówki. Automatyczna brama wjazdowa, dwuskrzydłowa prowadząca na teren posesji. Wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

Hala klimatyzowana, ul. Cieszyńska

Chybie(Dzięgielów + 22 km)

4 000 000 zł690,98 m² 5 788,88 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:2 569 m²

Zaproszenie do zapoznania się Z ogłoszeniem sprzedaży nieruchomości zabudowanej oraz podjęcia negocjacji Wystawiona do sprzedaży nieruchomość położona jest w miejscowości Chybie, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Ustroń(Dzięgielów + 8 km)

849 000 zł451 m² 1 882,48 zł/m²

 

Rodzaj budynku:apartamentowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 075 m²

Sebastian wiśniowski Agent prowadzący   Obiekt inwestycyjny z prawomocnym pozwoleniem na budowę 7 mieszkań / możliwość rozbudowy do 9 apartamentów Ustroń Lipowiec Na sprzedaż budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Salmopolska

Szczyrk(Dzięgielów + 23 km)

890 000 zł130 m² 6 846,15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Tylko teraz - nowa niższa cena! obiekt Z działką szczyrk ul. Salmopolska "pod golgotą" w pierwszej linii zabudowy! idealne miejsce do stworzenia miejsca dla koneserów narciarstwa jak.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Bukowa

Brenna(Dzięgielów + 18 km)

699 000 zł560 m² 1 248,21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:850 m²

Atrakcyjna oferta. Dwa domy pod wynajem lub dla dużej rodziny. Brenna do sprzedaży dwa budynki o łącznej powierzchni całkowitej 560m2 usytuowane na działce o powierzchni 850m2. Dane techniczne.

Szczegóły ogłoszenia

Hala klimatyzowana, ul. Kopernika

Cieszyn(Dzięgielów + 6 km)

10 500 000 zł1 844 m² 5 694,14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

| obiekt produkcyjno-magazynowy z nowoczesnym biurowcem | 1 845 m | Cieszyn Cena do sporej negocjacji po oglądnięciu obiektu. Nowoczesny kompleks produkcyjno-magazynowy z częścią biurową.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Cieszyn

Cieszyn(Dzięgielów + 6 km)

4 990 000 zł8 800 m² 567,05 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:7 600 m²

Oferujemy do sprzedaży bardzo dobrze usytuowany w centrum miasta obiekt na działalność komercyjną o powierzchni całkowitej około 8800 m2 znajdujący się na działce o powierzchni około.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy Dzięgielów

Dzięgielów,śląskie

400 000 zł375 m² 1 066,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:1 286 m²

Do sprzedania nowy, częściowo wykończony budynek mieszkalno-usługowy usytuowany na działce o powierzchni 12,86 ara. Do budynku jest już doprowadzona woda, inne media znajdują się w granicy.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij